Slevové akce

11.11.-31.12. 2023

Akčí nabídka

 

Nobilis Tilia

 

Aromaterapeutická kosmetika pro správnou výživu pleti a vnitřní harmonii, požitek pro smysly a zdravý vzhled. Česká kosmetika znalá sily přírodních olejů a rostlinných výtažků.  Přátelská k přírodě i našim peněženkám.

Mišpulníkový sirup

Vyhledávaný bylinný sirup složený z bylin působících na zastavení kašle z nejrůznějších příčin, účinný bylinný preparát z řad tradiční čínské medicíny.

 

 

Cordyceps   90 kapslí

 

pro posílení imunitního systému a funkce plic

Hericium, Chaga, Maitake, Coriolus, Reishi, Shiitake, Mycocomplex, Dračí sirup a další produkty MycoMedica rovněž v naší lékárně.

 

 

 

Dubové kapky

 

Dubovky – obsahují extrakty z bylin do každé lékárničky – jako první pomoc při zánětu dutiny ústní a dásní, štípnutí hmyzem i drobných poraněních. Ostatní produkty bylináře Břetislava Nového rovněž u nás v lékárně.

 

Vitestin 390 ml

V laboratořích  Jihočeského vědeckotechnického parku na základě vlastního výzkumu vlivu na Crohnovu chorobu, ulcerózní kolitidu, ale také na chronické průjmy, zácpu, syndrom dráždivého tračníku, idiopatických onemocnění střeva, žaludku, jícnu a další potíže zažívacích cest vyvinuli vlastní recepturu unikátního doplňku stravy.

 

 

 

Tkáňové soli

 

Známé jako Schüsslerovy soli – soubor 12-ti základních minerálních solí, jež jsou přirozenou složkou těla. Správná koncentrace těchto solí zajišťuje rovnováhu a obnovu organismu.

 

 

Akce kosmetické značky Avene.

Od 1.11. do 23.12. platí akce 2+1, tedy k nákupu dvou produktů je třetí zdarma, a to pro kosmetiku Avene, Klorane, A-derma a Ducray.

Dne 30.11. 2023 Vám bude opět k dispozici specialistka na diagnostiku pleti vybavená zkušenostmi a kosmetickými vzorky zdarma.

Od 1.11 do 30.11. můžete uplatnit slevu 200 Kč při nákupu kosmetiky Eucerin zaměřené na vrásky a pigmentové skvrny.

 

 

 

 

 

 

 

Příprava léčiv

 

Jako jedni z mála stále udržujeme tradici individuálně připravovaných léčiv dle starých i nových receptur. Mícháme masti, gely, kapky, sirupy, kloktadla, vyrábíme čípky a globule. Na recept i bez.

 

 

 

 

Aktuálně

Nabízíme

Potraviny zdravé výživy

Homeopatie

Bylinné přípravyk Dědka kořenáře

a Magistry Podhorné,nejširší sortiment bylin.

5% sleva z prodeje

Klientská karty, senior pas, rodinný pas

Rozvoz intenkontinenčních pomůcek zdarma

Platba poukázkami a benefitními kartami