Aktivní životní styl

Kvalitu produktů NUTREND potvrzují profesionální sportovci i desetitisíce spokojených zákazníků.
EXCELENT PROTEIN BAR

Vaše nejoblíbenější proteinová tyčinka EXCELENT PROTEIN BAR je posypaná ovocem či oříšky, zalitá v čokoládě nebo jogurtové polevě. Obsahuje 24 % bílkovin, 43 % sacharidů a účinné látky pro regeneraci svalstva.

UNISPORT

Mírně mineralizovaný hypotonický sportovní nápoj obohacený o funkční látky L-karnitin, glycin, taurin. Je určen pro podporu kvalitního pitného režimu během dne, doplnění tekutin před fyzickou zátěží, během ní i po ní.

NEOCARNITARGIN

Prověřená kombinace účinných látek pro efektivní spalování tuků a formování postavy. Vhodná také pro všechny osoby dlouhodobě zatížené stresem a velkým fyzickým a psychyckým napětím. Je určen pro celkovou energizaci a vitalizaci organismu.

ISODRINX

Sportovní nápoj s možností izotonického i hypotonického ředění, efektivně hydratuje organismus, doplňuje energii a podporuje výkonnost.

FLEXIT DRINK

Obsahuje glukosamin sulfát, prolin, chondroitin sulfát, MSM, kyselinu hyaluronovou, kolagenní bílkoviny, vitamíny a hořčík. Je určen pro osoby se zvýšeným opotřebením kloubů, k zlepšení funkčnosti kloubů.

T-MEAL FRUITY

Nové složení bez lepku! Instantní koktejl – dodá optimálně vyvážené množství bílkovin a sacharidů, které vás plně zasytí, ale zároveň nezatíží! Díky vysokému obsahu vlákniny je maximálně prodloužen pocit nasycení bez následné chuti na sladké. Je určen pro ty, kteří si hlídají hmotnost. Obsahuje široké spektrum vitamínů, vlákninu a CLA (konjugovaná kyselina linolová).

LOW CARB PROTEIN BAR 30

Proteinová tyčinka s vysokým obsahem bílkovin (30%) a nízkým obsahem cukrů (do 5%). Je možno použít kdykoli v průběhu dne jako svačinu. Základ proteinové složky tvoří jen efektivně využitelné zdroje bílkovin.

PROFIGUR MÜSLI

Polozalitá müsli tyčinka s vysokým obsahem vlákniny (8-10%) a s přídavkem 10 vitaminů (B1, B2, B3, B5, B6, B12, H, C, E a kyselinou listovou). Základ tyčinky tvoří vybrané zdroje cereálií a ovoce. Má plnou, šťavnatou chuť, dodá energii, vitaminy a zároveň podpoří váš zdravý životní styl.

DELUXE

Polozalitá müsli tyčinka s vysokým obsahem vlákniny (8-10%) a s přídavkem 10 vitaminů (B1, B2, B3, B5, Ty nejkvalitnější suroviny, špičkové technologie a jedinečná chuť – to z tyčinky DELUXE dělá právem jedničku mezi proteinovými tyčinkami. Obsahuje 30% bílkovin, minimum cukrů, je bezlepková s vysokým obsahem vlákniny.