Aktivní životní styl

Chceme-li po svém těle aktivitu, musíme mu dát kyslík, pokrm a umožnit vyloučit odpad.
strava-odpočinek-pohyb-radost pro duši

to jsou pilíře zdravého životního stylu.

 

Doba je bohatá na potraviny, dostupnost nutričně kvalitních je mizerná. To je i důvodem expanze potravních doplňků v lékárnách. V té naší nabízíme ty, jejichž benefit pro tělo jsme si ověřili.

Máme rádi houby

 

Výborná potrava, dokonce lék. Dokonalý výtvor přírody. Imunomodulační, antibiotické, antimykotické, antioxidační, hepatoprotektivní, protinádorové a další účinky jsou podloženy studiemi. Houby a lidé bojují se stejným typem patogenních mikroorganismů, jenže houby dovršily vývoj před 900 miliony lety a jejich imunitní systém je velice silný. Moderní medicína definuje jejich léčebné možnosti stanovením účinných složek, jejichž množství je obrovské, jde zejména o 1,3 D-glukany, ergosteroly, triterpenoidy, fosfolipidy, vitamíny, minerály a enzymy. Z pohledu čínské medicíny houby „vyživují to dobré a potlačují to špatné“, a to velmi do hloubky. Harmonizují tělo jako celek.

 

  • CORDYCEPS,
  • REISHI (božská houba nesmrtelnosti),
  • AGARICUS,
  • CORIOLUS,
  • CHAGA,
  • MAITAKE,
  • HERICIUM,
  • SHIITAKE,
  • HLÍVA,
  • POLYPORUS a další jsou v našem sortimentu.

 

Spolupracujeme s firmami MycoMedica, Tiens, Terezia company a další.

Máme rádi bylinky

 

Nabízíme širokánský sortiment bylin jednodruhových i směsí, výluhů, tinktur, pupenových výluhů.

Najdete u nás bylinky bylináře Váni, Pleskače, Grešíka, Pařízka, firem Megafyt, Apotheke, Dr.Popov, Dr.Muller Pharma, Leros, Herbex, Sonnentor, Phytopharm a další.

 

SONNENTOR

rakouský výrobce, nás oslovil jako průkopník v oblast bio a udržitelnosti, naprosto luxusní je i jejich koření.

 

EVEREST AYURVEDA

nabízí himálajské ájurvédské čaje, jedinečné kombinace bylin optimalizující duševní i fyzické sily, revitalizující tkáně.

 

DĚDEK KOŘENÁŘ B.NOVÝ

nás o kvalitě svých produktů přesvědčil. Bylinné sestavy jsou silné a efektivní.

 

Mgr.Jarmila Podhorná, fi Naděje

je výrobcem tinktur z bylin, pupenů, gemmoglukanů i celých léčebných kúr.

 

Nabízíme i pravé čaje zelené, černé, bílé od společností Oxalis, Dilmah, Mabroc, AhmadTea, Grešík a další a stejně tak ovocné čaje na pohodu.

Máme rádi medicínu malých dávek

 

Pracujeme s homeopatickými přípravky firmy Boiron a Heel GmbH. Homeopatie má své příznivce i odpůrce. Kdo chce, hledá jak, kdo nechce, hledá proč! My máme rádi medicínu založenou na důkazech, ale známe její hranice. Pak hledáme jak. Ačkoli jsme chemici, homeopatie nás stále mile překvapuje.

 

TKÁŇOVÉ SOLI zvané BUŇKOVÉ SOLI neboli SCHUSSLEROVY soli jsou minerály zpracované homeopatickou technologií ovšem v dostatečné dávce. Takto je dosaženo vysoké vstřebatelnosti již v ústech a okamžité dostupnosti pro tělo. Tvoří systém 12 základních minerálních solí nezbytných pro život, mají stavební a funkční úlohu v každé buňce. Člověk by je měl doplnit z rostlinné stravy rostoucí za ideálních podmínek. Zemědělská chemie redukuje obsah minerálů na kritickou úroveň a tkáňové soli jsou efektivní cestou obnovení rovnováhy. Nedostatek minerálů se velmi často projeví na vzhledu člověka dříve, než přijde nemoc.

Tkáňové soli jsou vyráběny v souladu s přírodou, bez obsahu cukru, lepku, laktózy a bez živočišných derivátů. V naší nabídce jsou všechny tkáňové soli včetně doplňkových. Poskytujeme poradenství.

Máme rádi pohyb

 

Tak to už je na Vás. V našem sortimentu naleznete produkty Nutrend, jejichž kvalitu potvrzují profesionální sportovci.

 

EXCELENT PROTEIN BAR

Nejoblíbenější proteinová tyčinka  je posypaná ovocem či oříšky, zalitá v čokoládě nebo jogurtové polevě. Obsahuje 24 % bílkovin, 43 % sacharidů a účinné látky pro regeneraci svalstva.

 

UNISPORT

Mírně mineralizovaný hypotonický sportovní nápoj obohacený o funkční látky L-karnitin, glycin, taurin. Je určen pro podporu kvalitního pitného režimu během dne, doplnění tekutin před fyzickou zátěží, během ní i po ní.

 

NEOCARNITARGIN

Prověřená kombinace účinných látek pro efektivní spalování tuků a formování postavy. Vhodná také pro všechny osoby dlouhodobě zatížené stresem a velkým fyzickým a psychyckým napětím. Je určen pro celkovou energizaci a vitalizaci organismu.

 

ISODRINX

Sportovní nápoj s možností izotonického i hypotonického ředění, efektivně hydratuje organismus, doplňuje energii a podporuje výkonnost.

 

FLEXIT DRINK

Obsahuje glukosamin sulfát, prolin, chondroitin sulfát, MSM, kyselinu hyaluronovou, kolagenní bílkoviny, vitamíny a hořčík. Je určen pro osoby se zvýšeným opotřebením kloubů, k zlepšení funkčnosti kloubů.

 

T-MEAL FRUITY

Nové složení bez lepku! Instantní koktejl – dodá optimálně vyvážené množství bílkovin a sacharidů, které vás plně zasytí, ale zároveň nezatíží! Díky vysokému obsahu vlákniny je maximálně prodloužen pocit nasycení bez následné chuti na sladké. Je určen pro ty, kteří si hlídají hmotnost. Obsahuje široké spektrum vitamínů, vlákninu a CLA (konjugovaná kyselina linolová).

 

LOW CARB PROTEIN BAR 30

Proteinová tyčinka s vysokým obsahem bílkovin (30%) a nízkým obsahem cukrů (do 5%). Je možno použít kdykoli v průběhu dne jako svačinu. Základ proteinové složky tvoří jen efektivně využitelné zdroje bílkovin.